KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7931712

nr 793 1712

Oidentifierad konstnär, insjö, signerad Nilsson, 1800-tal, ramens innermått: 24x28

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 november 2012
kl 18:35:07

26/11 17:37:32 1      Vinnande bud